Behgjet Pacolli: Dhe fituesi përsëri është Marku

00:50 | 21 Nëntor 2021

Lideri i AKR-së, Behgjet Pacolli, përmes mediave sociale ka uruar boksierin shqiptar për fitoren në ndeshjen e fundit.

Pacolli ka theksuar se “Albanian King” ka mbrojtur titullin e kampionit, shkruan portal arbresh.info

Marku mbetet i pamposhtur, që prej 11 meçeve ka 10 fitore dhe vetëm një barazim përballë boksierit Jorick Luisetton.

Komenti i plotë i Behgjet Pacollit:

Dhe fituesi është përsëri Florian Marku… duke mbrojtur titullin e kampionit The Albanian King Urime Florian!

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara