Bëhet virale foto e Samir Nasrit, po duket në mbipeshë dhe keq fizikisht

08:08 | 14 Tetor 2021

Ish lojtari i njohur francez, Samir Nasri u pensionua një muaj më parë.

Ish-mesfushori i talentuar francez ishte një nga surprizat në ndeshjen e legjendave të Olympique de Marseille për bamirësi, shkruan Marca transmeton arbresh.info

Një foto e cila u bë virale kudo në rrjetet sociale, Nasri u shfaq shumë mbipeshë dhe shumë keq fizikisht.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara