Baseli ia hap dyert futbollisti shqiptar

23:05 | 11 Tetor 2017

Naser Aliji po kalon një periudhë të vështirë, tashmë që është shkëputur nga skuadra gjerman Kaizerslauten, dhe ka mbetur pa një ekip.

Deri sa të vendosë për ambientin ku do të vazhdojë karrierën, ka qenë klubi i Bazelit ai që i ka hapur derën mbrojtësit të kombëtares shqiptare, që të stërvitet bashkë me zviceranët.

23-vjeçari ka dy javë që po stërvitet tek Bazeli, por gjithsesi ende nuk ka vendosur për ekipin që do të jetë pjesë.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara