Barcelona pas Lodi

21:41 | 10 Shtator 2021

Barcelona po shikon mundësinë për ta transferuar mbrojtësin e majtë të Atletico Madrid, Renan Lodi.

Blaugranët dëshirojnë që t’i shtojnë opsionet në mbrojtjë dhe braziliani mund të konkurronte me Jordi Alba për një vend në formacion, transmeton Indeksonline.

Lodi ka humbur besimin e Diego Simeones dhe në disa ndeshje nuk ka startuar, kjo mund të bëjë që El Cholo ta lë mbrojtësin të largohet.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara