Arsenali mund të mbetet edhe pa një yll

09:49 | 5 Mars 2018

Arsenali pritet që të bëjë ndryshime në ekip pas rezultateve të dobëta të arritura në këtë edicion.

Sikurse Alexis Sanchez që u largua në drejtim të Manchester United tani largimin e kërkon edhe Aron Ramsey, kontrata e të cilit përfundon në vitin 2019.

Ekipi i ri i transferimit të Arsenalit është duke kërkuar zëvendësime për uellsianin nëse frika e tyre më e keqe realizohet.

Ashtu si shumica e tifozëve, Ramsey thuhet se është befasuar nga forma që klubi i tij aktual dhe po shqyrton opsionet e tij.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara