Alex Morgan bëhet nënë, sjell në jetë një vajzë

23:45 | 9 Maj 2020

Fituesja e Kupës së Botës me SHBA është bërë nënë.

Një nga futbollistet më të mira të viteve të fundit, Alex Morgan, është bërë nënë, duke sjell në jetë një vajzë, transmeton lajmi.net

Ajo dhe burri i saj Servando Carrasco kanë emëruar vajzën e tyre me emrin Cahrlie Elena Carrasco.

Morgan ka njoftuar për të gjitha këto me anë të një postimi në llogarinë e saj private, në rrjetin social.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara