Aguero lëndohet dhe nuk mund te luaj në ndeshjen e sotme kundër Juventus

16:23 | 8 Gusht 2021

Sergio Aguero nuk do të mund të luaj sonte kundër Juventusit.
Barcelona do të përballët kundër Juventusit në kuadër të “Gamper Cup”.
Ndeshja do të filloj në ora 21:30.
Katalonasit kanë njoftuar se argjentinasi nuk do mund të luajë në ndeshjen e stome.
Poashtu klubi ka njoftuar edhe mungesën e Clement Lenglet i cili ka problem më gjurin e tij të djathtë dhe ende nuk është e ditur data e rikthimit të tij.
kujtojmë se Philipe Coutinho është rikthyer nga lëndimi dhe do të jetë i gatshëm për ndeshjen e stome./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara