Përfunduan me sukses përgatitjet në Podçetertek të Sllovenisë

16:18 | 10 Janar 2022

Në këtë kamp përgatitor morën pjesë këto shtete: Sllovenia, Polonia, Çekia, Bosnja dhe Hercegovina dhe Kosova.

Nga Kosova morën pjesë Ekipi Olimpik dhe partnerët e tyre!

Atje prezent ishte trajneri dhe selektori ynë Driton Kuka, si dhe ndihmës trajnerët Majlinda Kelmendi dhe Fatos Tabaku, përcjell arbresh.info.

Përgatitjet kishin sukses, kaluan mirë dhe pa lëndime, garuesit po përgatiten për sfidat që i presin këtë vit.

Lajmet më të lexuara