Vjedhja e dokumentave sekrete, kujt prokuror iu grabit zyra

08:50 | 24 Maj 2018

Janë zbardhur detajet e reja nga grabitja e dokumentave në Prokurorinë e Durrësit.

Nga raportimet e para mësohet se zyra e grabitur është i prokurorit Afrim Shehu, prokuror i Task Forcës.

Nuk ka të dhëna konkrete se çfarë i është vjedhur prokurorit Shehu në zyren e tij.

Shehu heton të gjithë zyrtarët që kanë probleme dhe gjithë sa lidhet me abuzimit dhe të korrupsionin e pushtetarëve. /albeu.com

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara