Shqiptarët i drejtohen bregdetit, trafik i rënduar në aksin Tiranë-Durrës

10:01 | 12 Korrik 2020

Mëngjesi i kësaj të diele ka nisur me trafik në autostradën Tiranë-Durrës.

Radha e gjatë e automjeteve nis nga Vora dhe vazhdon deri në aksin Maminas- Gjiri i Lalzit, një zonë tepër e frekuentuar nga pushuesit kryeqytetas, por jo vetëm.

Shqiptaret shijojnë ditët e pushimit edhe pse ne kohe koronavirusi dhe distancimi social është një mase shume e rëndësishme./Express

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara