Rama: Merr fund ankesa e qytetarëve për gjobat e Policisë Rrugore

17:03 | 19 Shtator 2023

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama sot dha lajmin e mirë për të gjithë drejtuesit e automjeteve në vend.

Përmes një postimi në Facebook, Rama ka njoftuar se përmes sistemit e-gjoba, në e-Albania çdo drejtues që kryen shkelje rrugore dhe ndëshkohet do të njoftohet me mesazh apo email, përcjell Arbresh.info.

“Merr zgjidhje ankesa e qytetarëve për gjobat e Policisë Rrugore. Nga sot njoftimin e merrni menjëherë në telefonin tuaj, përmes e-Albania”, shkroi Rama./Arbresh.info/

Të ngjashme