Google ADS

Moti sot në Shqipëri

11:31 | 8 Prill 2017
Arbresh.info

Gjatë ditës së shtunë moti mbi Shqipëri parashikohet të jetë me kthjellime dhe vranësira.

Era do të jetë nga Veriperëndimi 1-20m/sek. Erë me rrahje dhe intensitet gjatë bregdetit. Mjegull / mjegullinë lokale për shkak të reshjeve. Deti i forcës 5 me lartësi vale 4.2metër.

Temperaturat parashikohen të jenë:

Vendet malore              3°/14°C

Vendet e ulëta                6°/21°C

Vendet bregdetare        7°/20°C

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme