Mori 2 plumba në atentat, prokurori Arjan Ndoj del nga reanimacioni, takohet me familjarët

11:27 | 2 Nëntor 2019

Pasi qëndroi për disa orë në reanimacionin e spitalit Rajonal të Durrësit, prokurori Arjan Ndoj është transferuar në një prej dhomave të pavionit.

“BalkanWeb” mëson se Ndoj, i cili mori 2 plumba nga atentati i djeshëm në mbikalimin e Shkozetit dhe për pasojë pati dëmtime të klavikulës, është takuar me familjarët e tij, të cilët kanë qenë në ankth për orë të tëra pas ngjarjes së rëndë.

Burime nga spitali i Durrësit bënë me dije se gjendja shëndetësore e Ndojës paraqitet jashtë rrezikut për jetën. Aktualisht në spital ndodhet edhe miku i tij Pëllumb Muharremi, i njohur si ‘i forti’ i Sukthit, ndërsa shoferi i tij, Andi Maloku, është shtruar tek Trauma.

Shpërndaje në rrjete sociale