Kryeministri Rama publikon pamje nga puna për Auto Moto-Parkun në Elbasan

09:56 | 25 Janar 2023

Kryeministri Edi Rama përmes një postimi në facebook ka publikuar pamjet nga puna për Auto Moto-Parkun që po ndërtohet në Elbasan për zhvillimin e një larmie aktivitetesh automobilistike dhe garave kombëtare e ndërkombëtare.

“Mirëmëngjes dhe me punën që vijon për Auto Moto Park-un e parë shqiptar, i cili po ngrihet në Elbasan me standardet e Federatës Ndërkombëtare të Automobilëve (FIA) për zhvillimin e një larmie aktivitetesh automobilistike dhe garave kombëtare e ndërkombëtare, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama në facebook./arbresh.info

Ja dhe postimi:

Shpërndaje në rrjete sociale