Korçë, makina e policisë aksidenton një burrë

23:59 | 22 Prill 2021

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në Korçë mbrëmjen e sotme, ngjarje ku është përfshirë një makinë policie raporton noa.al.

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 22:50, në aksin rrugor Korçë-Maliq, pranë fshatit Çiflig.

Policia tha se një automjet i policisë tip “Ford”, dyshohet se ka aksidentuar një këmbësor rreth 45 vjeç, ende i paidentifikuar, i cili për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor në bashkëpunim me Shërbimin për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat, nën drejtimin e Prokurorisë Korçë, po kryejnë veprimet hetimore për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes. /noa.al/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara