Brenda ambientit ku ndodhi sherri në Bllok, çfarë u gjet në xhupin e viktimës

08:12 | 9 Tetor 2018

Për herë të parë, mbrëmjen e sotme, në emisionin “Open” u bë e ditur se ngjarja në ish-Bllok nuk ka ndodhur në një lokal, por në një dyqan parfumerie.

Një person mbeti i vdekur, ndërsa dy të tjerë u plagosën në ngjarjen në ish-Bllok, e cila ka ndodhur në një dyqan parfumerish.

Në emisionin “Open” u publikuan pamje nga dyqani ku ndodhi ngjarja e rëndë.

Vasili ka zbuluar se në momentin e atentatit viktimës në xhep i janë gjetur dy medikamente, të cilat i merrte pas ekzaminimit me tumor dhe bëhet e ditur se i kishin mbetur pak muaj jetë.

“Në xhupin e viktimës janë gjetur dy medikamente. Thuhet se medikamentet ishin pjesë e kurës që merrte pasi ishte diagnostikuar me tumor. Sipas mjekëve që e kanë ndjekur thuhej se ai kishte vetëm pak muaj jetë dhe dyshohet se gjendja e tij e çekuilibruar ishte për shkak të ilaçeve”.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara