Google ADS

Begaj takohen në Shkup me ministrin e Jashtëm të Turqisë, flasin për nxitjen e bashkëpunimit

16:04 | 13 Qershor 2024
E.H

Presidenti i Shqipërisë, Bajram Begaj, zhvilloi sot një takim në Shkup me Ministrin e Punëve të Jashtme të Turqisë, Hakan Fidan.

Gjatë këtij takimi, të dyja palët diskutuan mbi forcimin e marrëdhënieve ndërshtetërore dhe nxitjen e bashkëpunimit rajonal./Arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale