Google ADS

Rama ndan fotografi nga darka shtetërore e Presidentit të ShBA-ve për nder të udhëheqësve të NATO-s

14:00 | 11 Korrik 2024
E.G

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka marrë pjesë në darkën shtetërore të Presidentit të Shteteve të Bashkaura të Amerikës, Joe Biden dhe Zonjës së Parë Jill Biden, për nder të udhëheqësve të NATO-s.

Me anë të një postimi në Facebook, ai ndau fotografi nga kjo darkë, shkruan Arbresh.info.

“Shtëpia e Bardhë – Në darkën shtetërore të Presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës Joe Biden dhe Zonjës së Parë Jill Biden, për nder të udhëheqësve të NATO-s”, ka shkruar ai./Arbresh.info/

Të ngjashme