Yllka Kuqi publikon fotografi me vajzën,shumë e lumtur pranë saj

16:35 | 3 Mars 2021

Këngëtarja po e shijon vazhdimisht epitetin nënë.

E disa nga momentet me vajzën e saj po i publikon edhe në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Yllka Kuqi, sot ka publikuar fotografi e cila shihet se ka dal në natyrë me vajzën e saj, Luiza.

Këngëtarja ka zgjedhur t’i postojë dy imazhe teksa shihet duke e mbajtur në krahë vajzën dhe duken tejet të lumtura.

“Lui Lui”, ka shkruar në mbishkrimin e postimit Yllka Kuqi.

Ndryshe, artistja shqiptare në muajin shkurt i festoi edhe ditëlindjen e parë Luizës.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara