Ylli fubtollit shijon kështu pushimet në Dubai

10:06 | 27 Dhjetor 2017

Sulmuesi i Borussia Dormtund, Pierre Erick-Abuameyang është duke i shijuar pushimet në Dubai.

Reprezentuesi gabonez është duke shijuar pushimin dimëror që është Bundesliga dhe ka vendosur që ta kalojë në Dubai.

Ish sulmuesi i AC Milanit, është parë duke shëtitur në shkretëtirë me shoqërinë e tij, duke vozitur motoçikleta.

Aubameyang ka postuar në rrjetin e tij social, Instagram, disa foto me vëllain e tij, Ëilly, dhe shokët e tyre.

“Ditë e bukur në shkretëtirë”, shkroi ai në mbishkrim të fotografisë.

Borussia Dortmund striker also posted image of he and his young family in traditional clothing

28 vjeçari pritet që të largohet në fund të këtij sezoni nga BVB. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara