Yll Limani feston ditëlindjen, poston imazhe nga fëmijëria

14:12 | 24 Shtator 2021

Sot është një ditë e veçantë për këngëtarin e njohur dhe shumë të talentuar, Yll Limani.

Kjo sepse Ylli po feston ditëlindjen e 27-të, dhe në këtë ditë ai ka zgjedhur të postoi disa imazhe nga fëmijëria.

“Urime ditëlindjen Ylli”, ka shkruar këngëtari në njërin prej këtyre imazheve.

Në anën tjetër, Ylli ka pranuar edhe urime të shumta nga miqtë dhe fansat e tij në rrjetet sociale.

Ndërkohë, Limani ka qenë mjaft aktiv me projekte muzikore edhe gjatë këtij viti.

Kënga e tij e fundit është “E di X Marre”, në bashkëpunim me Elvanën, projekt ky që u mirëprit nga adhuruesit e artistit.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara