Xhensila Myrtezaj tërheq sërish vëmendjen, mahnit me format perfekte trupore

12:06 | 30 Maj 2023

Njëra prej këngëtarëve më të bukura të estradës sonë, Xhensila Myrtezaj ka ndarë disa fotografi me ndjekësit.

Ajo duket për mrekulli dhe mjaft joshëse.

Kujtojmë se Xhensila përveç zërit, shquhet edhe për linjat perkefkte të trupit./Arbresh.info/Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme