Wanda nuk lë asnjë indiferent teksa fotografon nga afër trupin në bikini

15:39 | 9 Qershor 2021

Wanda po i shijon pushimet në Afrikë.

Wanda Nara dhe Mauro Icardi kanë zgjedhur që gjatë kësaj periudhe të udhëtojnë në Afrikë për disa ditë pushimi.

Çifti kanë sjellë fotografi të shumta nga atje, me të cilat tregojnë se po i shijojnë këto pushime pa fund pranë njëri-tjetrit.

Në një prej imazheve të fundit, Wanda u shfaq duke marrë rreze dielli në vendin ku po qëndron në Zanzibar.

 

 

Lajmet më të lexuara