Google ADS

Vetura e Kylie Jenner do t’ju çmend (FOTO)

14:45 | 1 Prill 2017

Motra më e vogël  e të famshmes, Kim Kardashian, Kylie Jenner njihet si një prej femrave të reja më të pasura në botë.

Bukuroshja 19 vjeçare tashmë ka krijuar edhe linjën e saj të kozmetikës dhe po ashtu të veshjeve, transmeton arbresh.info.

Ajo bënë jetë shumë luksoze dhe kjo dëshmohet edhe me foton e fundit ku shihet duke vozitur një Lamborghini shumë të veçantë./Arbresh.info.

asdasdasd

Shpërndaje në rrjete sociale