Google ADS

Vera Ora e përmalluar për fëmijët: Më mungon normaliteti në familje

15:57 | 24 Prill 2020
A. B.

Nëna e Rita Orës, Vera Ora, tashmë është kthyer në një nga personazhet më të përfolura për shkak të profesionit të saj.

Ajo për momentin po shërben si mjeke e përgjitshme në Repartin e Emergjencës në NHS, duke marrë parasysh që reparte të tilla po përballen me një numër të madh rastesh me të infektuarit me coronavirus, shkruan “The Mirror”, transmeton portali arbresh.info

Mami e Rita Orës, Vera është copëtuar nga fakti se i sheh fëmijët e saj mes bllokimit mbarëkombëtar që i ka lënë asaj një “normalitet familjar” , shkruan The Mirror.

Psikiatrja e ndau këtë imazh me 77 mijë ndjekësit e saj në Instagram, duke shkruar në mbishkrimin e fotografisë: “Më mungon normaliteti i familjes”.

Fotografia e tregon Ritën si një adoleshente duke pozuar me motrën e saj më të madhe, Elenën dhe vëllain e vogël, Donin.

Kujtojmë se, ditë më parë, ajo dhe nëna e saj ishin gjithashtu në ballinën e Revistës “Hello”, ku Vera ka treguar për rëndësinë e shëndetit mendor në këto ditë të vështira, ndërsa Rita ka çmuar lart punën që po bëjnë të gjithë punëtorët e NHS. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale