Vera e nxehtë për këngëtarët vendor

19:53 | 10 Qershor 2018

Stina e verës është koha kur artistët vendor aktivizohen.

Ata përpos prujeve të reja marrin pjesë edhe në mbrëmje muzikore, shkruan arbresh.info.

Kush ka sjell këngë të re e kush ka planifikuar të vij në duet?

Këto dhe detaje tjera mund ti mësoni në linkun e emisionin n’ZOOM tek rubrika ‘Çka ka tre’./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara