Vedati moment romantik me bashkëshorten (FOTO)

14:06 | 11 Gusht 2017

Aktori i njohur komik po shijon pushimet verore.

Vedat Bajrami bashkë me gruan dhe fëmijën kanë pozuar për aparatin profesional, përcjell arbresh.info.

Kjo foto e bukur u shpërnda në rrjetet sociale.

Ja sa bukur duket ‘Liki’ me familjen e tij./Arbresh.info

20727876_10155580786883749_3593471830045824791_n

Shpërndaje në rrjete sociale