Vdes regjisorja Vjosa Berisha

13:35 | 23 Qershor 2022

Ditën e sotme ka vdekur regjisorja Vjosa Berisha.

Lajmin e ka bërë të ditur përmes një postimi në Instagram, bashkëshorti i saj, Fatos Berisha.

“Me pikëllim të thellë bëjmë të ditur se e dashura jonë Vjosa Berisha ndërroi jetë, sot me datë 23 qershor në spitalin University College Hospital në Londër. Datën dhe vendin e varrimit do ta bëjmë të ditur më vonë. Familjet Berisha dhe Istrefi.”, ka shkruar ai./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale