Valton Krasniqi sqaron akuzat që i ka bërë Melinda Ademit

17:32 | 24 Maj 2019

Valton Krasniqi sonte është i ftuar në emisionin n’ZOOM.

Ai ka promovuar këngën e tij të fundit ‘Shake shake’, përcjell portali arbresh.info.

Këngëtari ekskluzivisht për n’ZOOM sqaroi problemin që ka me reperen Melinda.

Më tutje ai zbulon që e ka paditur Melinda Ademin duke e akuzuar për kopjim të këngës së tij.

Intervuistën e plotë ndiqeni  nga ora 19:00 në kanalin e arbresh.info në Youtube.

Emision me autore dhe moderatore Albina Zeneli./arbresh.info/

 

Lajmet më të lexuara