Valdrin Sahiti dhe gruaja e tij marrin vëmendje me stilin e tyre

09:23 | 18 Janar 2022

Kreatori njohur kosovar ,Valdrin Sahiti dhe bashkëshortja e tij, Edita Ramadani janë çifti më unik.

Mbrëmë Valdrini dhe Edita morën vëmendje jashtëzakonisht të madhe me stilet e tyre duke u komentuar shumë në rrjetet sociale, shkruan arbresh.info

Çifti përndryshe janë të martuar prej gati katër vitesh dhe jetojnë së bashku në Prishtinë dhe janë prindër të dy vajzave.

Valdrin Sahiti njihet si një prej dizajnerëve më në zë të modës në Kosovë dhe stilist i shumë prej figurave publike. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara