Google ADS

U zgjodh Miss Grand International, alivanoset nga gëzimi

13:15 | 27 Tetor 2018
A. B.

Momenti kurorëzues i Clara Sosa si Miss Grand International 2018 është i paharrueshëm. Pasi u shpall fituese e konkursit, Clara shpërtheu në emocione, por menjëherë u “fik” duke u alivanosur, transmeton rtv21.tv.

Gjithçka ka filluar në momentin që është përmendur emri i saj. Bukuroshja nuk i përballi dot emocionet. Konkurrentja, Meenakshi Chaudhary i Indisë ishte e shpejtë për t’iu përgjigjur rënies së Clarës.

Clara dha një fjalim të jashtëzakonshëm si pjesë e Top 10 dhe siguroi kurorën me një përgjigje të zhurmshme në pyetjen përfundimtare.

Videoja tregon momentin drithërues, ku duket se menjëherë vrapojnë nga salla njerëzit, për t’i dhënë ndihmën e parë vajzës, e cila më pas ka marrë kurorën me lot në sy.

https://www.instagram.com/p/BpXJvv_H1oy/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again

 

Shpërndaje në rrjete sociale