U tha se Atdheu i ka rënë me karrige, ky është reagimi i Shqipes

21:37 | 10 Mars 2021

Ish-konkurrentja ka marrë një mesazh nga ndjekësja e cila e ka bërë publik.

Në storien e saj në Instagram, ka publikuar mesazhin duke i zbuluar edhe emrin vajzës e cila i ka dërguar mesazhin.

“O shqipe të paska rraf Atdheu të doli boja edhe ty”, ka qenë mesazhi që ka marrë Shqipja teksa ka shkruar se është kundër këtyre femrave.

“Ja kundër kujt femrave jam, këtyre që qeshin dhe tallen me fatkeqësitë e femrave tjera siç kanë bërë edhe me mua pavarësisht se unë vetëmbrohem shumë mirë qesh qesh se të sheh Zoti por unë se kam problem të nxjerr më fytyrë”, ka shkruar Shqipja në postim.

Ndryshe, Antonela sonte zbuloi se përse iu kanë kujtuar ato momente të vështira të babait i cili ka treguar dhunë ndaj nënës së saj, ishte veprimi i Atdhe Xheravinës në drejtim të ish-konkurrentes Shqipe Hysenaj duke tentuar ta godas me karrige.

Shpërndaje në rrjete sociale