Tuna tregon nëse është ndarë apo jo nga Patris Berisha

08:36 | 15 Shtator 2019

Javët e fundit po flitej për një ndarje të Tunës dhe Patrisit.

Tuna dhe Patrisi ishin krye teme e mediave rozë këtë javë, portalet po shkruanin për një tjetër ndarje në familjen Berisha

Këto spekulime morën një hov më të madh kur këngëtarja shkoi për pushime pa Patrisin prej nga po ndante edhe imazhe me fjalime provokuese.

Por këto ishin vetëm fjalë të kota pasi me veprimin e fundit Tuna i dha fund këtyre spekulimeve.

Ajo së fundmi ka ndryshuar emrin në biografinë e saj në rrjete sociale duke shtuar mbiemrin e bashkëshortit.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara