Travis Scott u përgjigjet akuzave për transfobinë

23:22 | 5 Gusht 2018

Travis Scott thyen heshtjen e tij rreth akuzave për transfobinë

Në fillim të kësaj jave, Scott dhe fotografi David LaChapelle kanë shpërndarë versione te ndryshme të një fotoje të njëjtë shkruan E! përcjell arbresh.info

Në versionin e Scott, modelja transgjinore është edituar nga fotoja. Fotografi ka thënë se arsyeja e largimit të saj nga fotoja është se ajo i ngriti në këmbë të gjithë, por nuk kishte të bënte asgjë me transfobinë.

Mirëpo Travis shpërndau foton origjinale duke falenderuar të gjithë si dhe David LaChapelle dhe Amanda Lepore, ai gjithashtu në fund bëri një shaka me Amanda Lepore duke I thënë se të gjithë I ke ngritur në këmbë duke përfshirë edhe mua./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara