Teuta Selimi publikon këngën e re

10:35 | 31 Dhjetor 2017

Fundviti është koha në të cilën artistët tanë sjellin më së shumti projekte të reja.

E meqenëse jemi në periudhë festash, edhe këngëtarja Teuta Selimi ka menduar t’i befasojë fansat e saj me një këngë të re, shkruan lajmi.net.

Është kjo kënga “Akull” të cilën këngëtarja e ka publikuar gjatë ditës së djeshme. Projekti është i zhanrit baladë, për tekstin është përkujdesur Muma, për muzikën Alfred Sula, është prodhuar nga AS Recordin Studion, ndërsa për videon u kujdes MAX Production.

Kujtojmë që vitin e kaluar këngëtarja ka sjellë këngën që mban titullin ‘Probleme’ dhe e kishte publikuar pikërisht në prag të festave./Lajmi.net/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara