Të gjithë sytë nga Bella Hadid, modelja përsëri merr vëmendjen

15:42 | 4 Tetor 2022

Bella Hadid ka rrëmbyer sërish vëmendjen e të gjithëve.

Kësaj here njëra nga modelet më të bukura në botë, ka rrëmbyer gjithë vëmendjen në sfilatën për Stella Mccartney, e veshur me një kostum transparent

Veshja ishte e mbuluar e gjitha me gurë të vegjël dhe tregonte dukshëm pjesët e saj intime. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale