Tayna publikon video nga palestra, ekspozon të pasmet e formësuara

20:04 | 24 Nëntor 2020

Reperja e famshme Tayna, vazhdon të jetë shumë e ndjekur në rrjetet sociale.

Bukuroshja që për një kohë të shkurtër ka mbledhur mbi një milion ndjekës në Instagram, ndan me fansat imazhe e video të ndryshme, shkruan portali arbresh.info

Këtë herë, ajo ka ripostuar disa fotografi nga palestra e cila shfaqet në formë të mrekullueshme.

Së fundmi e ka publikuar një video nga palestra dhe ajo çfarë bie në sy përveç përkushtimit janë edhe format e saj trupore.

Veshja e ngushtë dhe sportive e bën Taynën të duket superseksi.

Ndryshe, Qe Qe” mbetet projekti i fundit, që deri më tani ka arritur 17 milion klikime në platformën YouTube. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara