Taulant Xhaka publikon një moment intim me bashkëshortën

09:39 | 30 Dhjetor 2020

Futbollisti i njohur i Kombëtares, Taulant Xhaka, tash e disa vite është i martuar me bukuroshen Arbnora Nuredini.

Xhaka së fundmi ka nisur pushimet me bashkëshorten e tij, ku kanë zgjedhur një vend malor në Zvicër, shkruan portali arbresh.info

Përmes një postimi në Instagram, dyshja publikuan një imazh tejet artistik duke u puthur.

Kujtojmë se dyshja në fillim të vitit u bën prindër për herë të parë dhe mirëpritën në jetë një djalë, të cilin e pagëzuan me emrin Klevis.

Kujtojmë që çifti Xhaka e kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë më 28 janar të këtij viti. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara