Google ADS

Takimi me Kim Kardashian i hapi rrugë, grimerja kosovare edhe me një sukses (FOTO)

20:41 | 10 Prill 2017
Arbresh.info

Grimerja nga Peja Krashi Nimani pas takimit me Kim Kardashian nuk u ndal duke punuar.

Ajo dhe motra e saj kanë sallone të bukurisë në dy qytete, Pejë dhe Prishtinë, transmeton arbresh.info.

Së fundmi Krashi e ka edhe një sukses që e ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Bëhet fjalë për një çertitikatë që e mori nga një trajnim me një make-up artist nga Italia.

Për më shumë shikoni foton./Arbresh.info

krashi1