Google ADS

Stormi, “stuhia” e Instagramit (FOTO)

21:47 | 27 Korrik 2017
Arbresh.info

Pak kohë më parë pushtoi faqet e para të “PlayBoy” dhe thotë se ndryshe nga shumë modele të tjera, ajo e adhuron që të zhvishet.

Bëhet fjalë për Stormi Mayan, 22-vjeçare venezueliane, që në Instagram prej pak javësh është një “stuhi e vërtetë”.

Ajo e përshkruan veten si një femër të mbushur me talente dhe veç pasionit që ka për fotografinë dhe modelingun, edhe aktron si përballë kameras, ashtu edhe në teatër.

auto_1501169890_stormi51501178288 auto_1501169874_stormi31501178296

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme