Google ADS

Si reagoi Egzona kur ka parë Gentën në përqafim të Albatritit? (FOTO/VIDEO)

18:51 | 1 Gusht 2017

Dje Genta Ismajli publikoi duetin me Albatrit Muqiqin dhe Nurteel.

Ky projekt muzikor erdhi edhe me videoklip, shkruan arbresh.info.

Përpos skenave të nxehta të Gentës në klip ishte edhe një skenë mes saj dhe Albatritit.

Duke e ditur se ai është i martuar dhe tashmë baba, a thua si është ndjerë Egzona kur ka parë bashkëshortin e saj në krahët e dikujt tjetër?/Arbresh.info

genta-albatriti-1