Si meksikanë, Fifi ndan foto bashkë me Adisin

09:40 | 30 Maj 2023

Artistja e njohur nga Kosova Fifi, ka nisur pushimet e saja bashkë me djalin dhe partnerin e saj Adis Patushin.

Përmes fotografive të ndara nga artistja, shihet se ata gjenden në Meksikë.

Kujtojmë se një muaj më parë Fifi solli në jetë në jetë djalin e saj të parë, ndërsa nga ana muzikore së fundmi ka publikuar duetin me Donjeta Morinën të titulluar “Pare”./Arbresh.info/


Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme