Shyhrete Behluli është gati për projektet e reja

00:31 | 13 Shtator 2019

Shyhrete Behluli ka ndarë me ndjekësit një fotografi, përmes së cilës tregoi se së shpejti sjell diçka të re.

Këngëtarja u shfaq pranë kompozitorit dhe tekstshkruesit, Fatmir Muja, me të cilin duket se ka nsiur punën për këngën e re,shkruan lajmi.net.

“Koha për projektet e reja”, është mbishkrimi që Shyhretja ia ka lënë fotos.

Mbetet të shihet se çfarë do të sjell Shyhrete Behluli pasi përfundoi një sezon të suksesshëm me këngë e koncerte.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara