Shkurte Gashi pranon dhuratë luksoze nga burri i saj

09:31 | 13 Janar 2022

Këngëtarja e muzikës folk, Shkurte Gashi dhe Albert Limani kanë filluar një lidhje dashurie prej shumë kohësh.

Nga ky fryt i dashurisë dyshja kanë një djalë të quajtur Mal, shkruan arbresh.info

Së fundi, artistja ka marrë një dhuratë tejet të veçantë nga bashkëshortit të saj Alberti.

Një orë të markës Rolex e që padyshim ato konsiderohen tejet luksoze dhe të kushtueshme.

Shkurta e ndau këtë me ndjekësit në Instagram dhe e falënderoi burrin e saj publikisht.

Përndryshe, deri pak muaj më parë, këngëtarja e shumë hiteve deri më tani është kujdesur që ta mbajë të fshehtë jetën e saj personale. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara