Shifra marramendëse për pushimet e çifteve të estradës (VIDEO)

20:07 | 18 Shtator 2017

Pushimet verore ishin mjaft të relaksuara për disa.

Sidomos për fytyrat publike që ata zgjedhin vende të veçanta që të pushojnë pranë të dashurve të tyre, shkruan arbresh.info.

n’ZOOM ju sjell një kronikë me 3 çifte të njohura të skenës dhe 3 beqare që kanë shpenzuar shumë gjatë pushimeve.

Për të kuptuar cilat janë ata shikoni kronikën e mëposhtme./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara