Google ADS

Sarah kalon pushimet me DJ PM në Bogë të Rugovës

22:48 | 16 Janar 2022

Dyshja e njohur Sarah dhe Dj Pm filluan romancën e dashurisë brenda shtëpisë së famshme të Big Brother Vip.

Derisa ndodhen jashtë shtëpisë çifti po shijojnë momente fantastike së bashku.

Së fundmi Sarah ka ardhur në Kosovë për t’i kaluar disa momente të bukura në Bogë të Rugovës bashkë me Dj Pm. /arbres.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale