Sarah Berisha dhe DJ PM ndajnë momente romantike së bashku

20:55 | 7 Qershor 2023

Sarah Berisha dhe DJ PM, mbetën njëri ndër çiftet më të pëlqyera të publikut.

Lidhja e tyre filloi gjatë qëndrimit në Big Brother Vip Albania 1, dhe është duke shkuar për mrekulli edhe jashtë, shkruan Arbresh.info

Herë pas here ata ndajnë momente me njëri tjetrin, së fundmi të dy kanë hedhur story në Instagram fotografi me njëri tjetrin.Kujtojmë se Sarah është duke moderuar emisionin “Kosherja”, kurse DJ PM si gjithmonë me muzikën dhe mbrëmjet muzikore.

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme