Sara Sampaio në qendër të vëmendjes me pozat e reja

20:15 | 30 Mars 2019

Bukuroshja e Victoria’s Secret, Sara Sampaio, është e njohur për dukjen e mrekullueshme dhe trupin fantastik.

Ndërsa fotografitë që i publikon në rrjetet sociale, gjithmonë marrin vëmendjen e fansave të saj të shumtë.

Në profilin e saj në Instagram, modelja dhe aktorja portugeze numëron mbi 7.3 milionë ndjekës, të cilët i presin me entuziazëm publikimet e saj.

Gjatë këtyre ditëve, 27-vjeçarja ka publikuar fotografi, në të cilat ka pozuar me bikini dhe të brendshme.

Sara ka marrë qindra mijëra pëlqime në pozat e saja me bikini të kuqe dhe ato me të brendshme me ngjyrë të zezë.

 

 

Lajmet më të lexuara