Salma Hayek gatuan për këtë çift të Hollywood-it

21:54 | 11 Gusht 2017

Aktorja e njohur Salma Hayek është mikeshë e mirë me Ryan Renolds dhe Blake Lively.

Sipas një postimi të aktores në llogarinë e saj në Instagram, miqësia e tyre është shumë e sinqertë dhe e dashur, transmeton portali arbresh.info

Në fotografinë e postuar në Instagram, Hayek shkruan se: “Kur të ftojnë miqtë për darkë dhe t’i përfundon duke i bërë të gjitha vetë”.

Aktroja e njohur për rolin e saj ‘Frida’, që ka lindur në Meksikë, është parë shumë e relaksuar në shoqërinë e miqve të saj./Arbresh.info

4327ead000000578-4780636-image-m-34_1502420696513

 

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara