Rrugëve të Hollywood-it, Rita Ora shfaqet me një veshje të çuditshme

09:58 | 31 Maj 2022

Ata nuk i shmangen kurrë shfaqjes së dashurisë së tyre në publik.

Rita Ora u shfaq tejet e lumtur pranë të dashurit Taika Waititi, ku po duken tejet stil rrugëve Hollywood-it, shkruan Daily Mail transmeton arbresh.info

Rita doli e veshur me një fund me printim të gjatë dhe bluzë me printime të përplasura që tregonin një pamje të barkut të saj të tonifikuar.

Këngëtarja e mbajti të ftohtin larg, duke u mbështjellë me një xhaketë me stampa tigri dhe i vendosi gjërat e nevojshme në një çantë të varur në trup.

Flokët e saj bionde ishin të stiluara në kaçurrela të rregullta dhe ajo kishte vendosur një makijazh minimal në fytyrën e saj, për të lënë të shkëlqente bukuria e saj natyrale.

Taika ndërkohë erdhi plot stil i veshur me një xhaketë blu të zbehtë dhe vuri një kapele bejsbolli mbi flokët e tij të thinjura.

Dyshja u takuan katër vjet më parë dhe ishin miq përpara se lidhja e tyre të bëhej romantike një vit më parë. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale